Ie11 support message

Sepet 0

Satın alınabilecek başka ürün yok

Ürünler
Hediye Notları Etiketi
Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz kargoya uygundur 1,000.00 TL daha harcayın ve ücretsiz gönderi kazanın!
Çift Ürünler
Ara Toplam Özgür
Ara Toplam Not

İade ve Değişim Koşulları

15 GÜN İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

Önemli Not: Stilefit ekibi olarak sana iyi ve hızlı hizmet vermekle mükellefiz; ancak senin de bilinçli alışveriş yapmakla yükümlü olduğuna inanıyoruz. Aşağıda detaylarını bulacağın iade koşullarını dikkatle okumanı ve bu koşullar senin için uygunsa Stilefit.com'dan alışveriş yapmanı rica ederiz. İade koşullarını bilmek tüketici olarak müşterilerimizin sorumluluğundadır. Süresi geçen ve koşulları karşılamayan iadelerin kabul edilmeyeceğini önemle belirtmek isteriz.

  • Satın aldığın tüm ürünleri ("İade edilemez" olarak belirtilen ürünler hariç) teslimatı takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsin veya değişim yapma talebinde bulunabilirsin. İade edeceğin veya değişim yapacağın ürünü/leri kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, orijinal marka etiketleri, ambalajları ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte, teslim aldığın şekilde iade etmen gerekmektedir.
  • Kullanılmış veya kullanım sebebiyle zarar görmüş ürünler kabul edilmez ve geri gönderilirler.
  • İade etmek/Değişim yapmak istediğin ürünleri, o ürünün orijinalliğini gösteren marka etiketleri ve marka ambalajı ile birlikte göndermeni rica ederiz. Aksi takdirde ürün yeniden satışa sunulamayacağından iadesi kabul edilmeyecektir.
  • İadelerini ARAS KARGO veya MNG KARGO ile anlaşmalı fiyatlardan yaralanarak gönderebilirsin. 1000TL üzeri siparişler için Ücretsiz Kargo imkanı sunuyoruz. ARAS KARGO veya MNG KARGO firmalarından size özel oluşturulan Barkod haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır. İade barkodunu almadan gönderim yapmamanı önemle hatırlarız.
  • Resmi gazetede yayınlanan KDV genel tebliği uyarınca fatura olmadan iade ve değiştirme yapılmamaktadır.

İADE Mİ YAPMAK İSTİYORSUN?

  • Siparişlerim alanından kolayca iade talebinde bulunabilirsin. Eğer üyeliksiz alışveriş yaptıysan Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçmen gerekir. 
  • İade yapmak istediğin ürünü/leri, kullanılmamış ve orijinal marka ambalajı hasar görmemiş şekilde hazırlamanı önemle hatırlatırız. Kolay takip edebilmek ve iade sürecini sorunsuz bir şekilde yürütüp sana hızlı geri dönüş yapabilmek adına paketini fatura nüshası ile birlikte göndermen gerekir. 
  • İade etmek istediğin ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
  • Yoga Matı hijyenik ürün kapsamında olduğundan ön onaya tabidir. Ayakkabılar için Orijinallik kontrolü yapılabilmektedir. İade edilmeden önce Whatsapp ya da e-posta ile ürün fotoğrafları talep edilecektir. Ön onay alınmadan gönderilen yoga matı ve/veya ayakkabı iadelerinde iade koşulları karşılanmazsa kargo bedelleri müşterilerimiz tarafından ödenecek şekilde geri gönderim yapılabilir. Liforme Yoga Matları için güvenlik bandı çıkarılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez.

DEĞİŞİM Mİ YAPMAK İSTİYORSUN?

  • Stilefit.com'da değişim yapmak çok kolay! Siparişini teslim aldıktan sonra beden uymazsa ya da aklın başka bir üründe kaldıysa takip eden 15 gün içerisinde değişim talebini bize iletebilirsin. Tek şartımız, değişime tabi ürünü/leri kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, orijinal marka etiketleri ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte bize göndermen olacaktır.
  • Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için destek@stilefit.com adresine e-posta göndererek veya +90.553 8310030 Nolu Whatsapp hattımız ile iletişime geçerek beden ya da değişim yapılacak ürün ile ilgili bilgi vermeni rica ederiz.
  • Değişim talebinle ilgili Stilefit Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanın çift nüshası ile birlikte kullanılmamış ve orijinal marka ambalajı hasar görmemiş şekilde Aras Kargo veya MNG Kargo aracılığıyla sana özel iletilen barkodu kullanarak ücretsiz gönderim yapabilirsin. 

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI NELERDİR?

  • Giyim alışverişlerinde kullanılmış, kullanım sebebiyle zarara uğramış, yıkanmış ya da tadilat yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Tüm iadelerin markalara ait orijinal etiketleri, ambalaj ve varsa aksesuarları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • Ayakkabı iadelerinde markanın orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış veya koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
  • Hijyenik nedenlerden dolayı çorap gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
  • Yoga matı ve yoga aksesuarları için yapılan iade taleplerinin olumlu değerlendirilebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve teslimat sonrası zarara uğramamış olmaları gerekmektedir. Tüm iadeler, markalara ait orijinal etiketleri ve ambalajları ile birlikte gönderilmelidir. Yanlış kullanım ve saklama koşulları sebebiyle kırışmış/kırılmış, aşırı su ya da farklı sıvı kullanımına maruz kalmış, hatalı şekilde temizlenmiş (ağır kimyasallar ile ya da çamaşır makinasında), yoga ve benzeri fitness aktiviteleri dışındaki alanlarda kullanılmış, kullanıma dayalı renk farklılıkları ve solmaları oluşmuş, dış etmenler/faktörler sebebiyle delinmiş ya da yırtılmış yoga matlarının iadesi kabul edilmemektedir.
  • Stilefit.com, farklı bir mağazadan veya perakendeciden alınmış hiçbir ürünün iadesini kabul etmez ve yukarıdaki şartlara uymayan bir iade talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar. Eğer iade talebin kabul edilmezse, paketin sana geri gönderilecektir ve herhangi bir iade yapılmayacaktır.
  • Ürün görsellerindeki renklerin ürünü birebir yansıtması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak, her bilgisayar, tablet veya telefon ekranı farklı çözünürlüklere ve renk kompozisyonuna sahiptirler. Bu nedenle, Stilefit.com'da sergilenen ürün görselleri ile ürünün kendisi arasında ton farklılıkları olabilir.

İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?

 • Kargo ile ulaşan ürünün/lerin iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade talebinin durumu ile ilgili bir e-posta alacaksın. Onaylanan iadelerin ürün bedelleri orijinal ödeme metodunuza göre 2 iş günü içerisinde iade edilir. Ödemeni taksitli yaptıysan, geri ödemen de yine taksit tutarın ile eş oranda yapılacaktır. İadenin ekstrene yansıma süresi bankana bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankan ile görüşerek detaylı bilgi almanı rica ederiz.
 • Ödeme şekli 'Havale/EFT' ise para iadesi bildirimde bulunduğun IBAN hesabına geri ödenir.
 • İadenin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresine kargo bedeli sana ait olacak şekilde geri gönderilir.

Siparişinle ilgili tüm soruların için destek@stilefit.com email adresimize mail göndererek, +90 553 8310030 Nolu telefonumuzdan arayarak ya da WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsin.

Pazartesi - Cuma 10.00-18.00 ve Cumartesi 10.00-13.00