© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • SPOR AKTİVİTE
 • FİYAT ARALIĞI
 • Spor kıyafetlerinizi fitness salonundan çıkarıp özgür bırakmaya hazır mısınız? Sporda giyilen kıyafet ya da ayakkabıları günlük hayatlarında da kullanan kadınlara her geçen gün daha sık rastlar olduk. Okulda, sabah kahvesi içerken, çocuklarla parkta zaman geçirirken ya da akşam arkadaşlarla buluşmak için gidilen restoranda, bu spor giyim kombinlerinin giyilebildiğine şahit olmayanımız yoktur. Moda dünyasında fark yaratan Athleisure trendinin dönüştürücü etkisiyle spor kıyafetler günlük gardırobumuzda artık kendine daha geniş bir yer buluyor. Yeni tasarlanan spor kıyafetler her zamankinden daha şık ve daha gardırop dostu.. İşte bu sportif lüks trendine hizmet eden Lorna Jane, Koral, Varley ve Lole Women gibi dünyaca ünlü spor giyim markalarının hem sporda hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek yeni sezon bayan spor giyim koleksiyonlarını kadınlara özel spor giyim sitesi Stilefit.com’da online satın alabilirsiniz.

  Moda trendinin hızla yön değiştirdiği bugünlerde tarz ve stil sahibi olmanın yönü de değişmeye başladı. Klasik giyim parçalarına entegre edilebilen spor, şık ve rahat kıyafetler gün geçtikçe sokak modasında da yerini aldı. Modanın nabzını belirleyen sportif giyim tarzını benimsemiş kadınlara artık her yerde rastlamak mümkün. Spor salonlarının yanı sıra artık kadınlar birçok mekâna rahatlığı taşımayı başardı. Hem dinamik hem de sportif bir giyim tarzına sahibi olmak isteyen kadınlara yönelik ürünlere olan talebin artması, spor mağazalarında çeşitliliğin artmasına sebep olurken birçok spor mağazası bu konuda çığır açtı.

  Spor giyim tarzının özellikleri aktif ve sporcu kadınların karakteristik özelliklerini yansıtırken rahat giyim tarzının bir kadının şıklığından bir şey götürmeyeceğini de ispat eder nitelikte. Spor giyim tarzına uyumlu olabilecek en temel unsur hakkında bilgi vermek gerekirse, tabi ki ayakkabı diyebiliriz. Konforun ön planda olduğu spor giyim modasında ayakkabılar tarzınızdan ödün vermeden şıklığın ve rahatlığın deneyimlenmesini sağlıyor. Günlük kullanım ve spor için rahatlıkla tercih edilen taytların çeşitliliğinin yanı sıra hem günlük hayatta hem de spor yaparken kullanılabilecek sporcu atletlerinin şıklığı da trend olmayı kolaylaştıracak unsurlar arasındadır.
  •  
  • - Geleneksel sokak modasının dışına çıkmak isteyen sportif kadınlar, spor kıyafetler ve ayakkabılar ile uyumlu ve rahat şıklığı yakalayabilirler.
  • - Bayan spor giyim ile modayı yakalarken aynı zamanda günlük hayatınızda sokak modasını bir adım daha ileri taşıyıp şık ve tarz spor kıyafetler ile stilinizi her ortamda yansıtabilirsiniz.
  • - Klasik sınırların dışına çıkıp hatta sınırları zorlayarak zahmetsiz ama şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.
  • - Özgür kişiliğinizi dışarı yansıtan sportif kıyafetleri birçok farklı alternatifle kombinleyebilir, kendinize özgü tarzınızı belirleyebilirsiniz.

  Moda dünyasında fark yaratan bayan spor giyim kıyafetlerinin her geçen gün yükselen bir trende sahip olması sade ve şık bir görünüme sahip olan sportif kadınları sokaklarda daha çok göreceğimiz anlamına geliyor. Özellikle kadınlar için hayatın zorlu bir maraton olduğu düşünülürse kadınların, bayan spor giyim tarzını benimsemeleri ve hayatlarında şıklıklarından ödün vermeden hem rahatlığa hem özgürlüğe hem de spora daha çok yer açmaları çok normal! Bu konuda kadınların en büyük destekçisi ise sporda ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek bayan spor giyim koleksiyonlarını kadınlara özel online spor giyim mağazasında satışa sunan Stilefit.com.
   
  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  245.00 TL
  99.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  135.00 TL
  285.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  285.00 TL
  449.00 TL
  345.00 TL
  365.00 TL
  449.00 TL
  169.90 TL
  319.90 TL
  429.00 TL