Bir Çift Stance Çorapla Stil, Performans ve Rahatlık Ayağınızda!

Stance Nasıl Doğdu?

Bir grup yenilikçi girişimcinin standart ve sıkıcı çorap kavramını değiştirme fikriyle ortaya çıkan Stance markası, insanların var olduğunu bilmediği bir ihtiyacını ortaya çıkardı. Stil sahibi tasarımlarını rahatlıkla birleştiren marka, 5 yıldan kısa sürede dünya çapında bilinir hale deldi. Amerikan haber sitesi Business Insider’ın markayla ilgili bir yazısında yılda 50 milyon çiftten fazla satıldığını belirttiği Stance çoraplar, üstün kalite ipliklerle üretiliyor. İlk başlarda yalnızca renkli tasarımları ve eğlenceli desenleriyle günlük kullanım için üretilen çoraplar, geliştirilen performans özellikleri sayesinde artık spor esnasında da kullanıcılarına stil kazandırıyor. 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında NBA resmi saha çorabı olan Stance, bugün pek çok farklı spor dalında ayaklara konfor sağlıyor. Dünyaca ünlü sporcular, film yıldızları, şarkıcılar ve her yaştan kullanıcının favorisi olan çoraplar, performans sırasında hem rahatlık hem de orijinallik sunan özgün stiliyle çorap dünyasının en popüler markası.  

Stance Performans Çorapları 

Koşu, bisiklet, golf, kar sporları… Farklı spor dalları için özel olarak üretilen Stance performans çorapları, spor türüne göre değişen boy ve kalınlıklarda satışa sunuluyor. Çorapların üretiminde kullanılan materyaller her ürün tipinde farklılık gösteriyor. 

Ayak kemerini saran elastik destek sayesinde ayaklar daha rahat hissediyor. Çorapların güçlendirilmiş topuk ve burun bölgesi, uzun süre dayanıklılık sağlıyor.

Sağ ve sol ayak için özel olarak üretilmesi ve ayak parmağı bitişinin dikişsiz olması sayesinde Stance çoraplar ayaklara ekstra konfor sunuyor.  

Özellikle yoğun hareket gerektiren spor dalları için üretilen modellerinde kullanılan patentli iplikleri ile nem emme özelliği sunan Stance çoraplar ayakları kuru tutuyor. 

Stance Koşu Çorapları

Farklı boy ve inceliklerde üretilen Stance koşu çorapları, Feel360 teknolojisiyle neme karşı dayanıklı, nefes alan dokuya sahip. Yastıklama özelliği sayesinde koşu esnasında ayakları destekliyor ve konforlu bir deneyim sunuyor. 

Stance Feel360 Teknolojisi

Üstün kalite özel ipliklerin kullanıldığı tescilli Feel360 teknolojisi, ayaklara spor esnasında uzun süreli rahatlık kazandırıyor. 

  • Özel olarak üretilen iplikler aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklılık sağlıyor
  • Duyarlı lifler ısı seviyesini düzenliyor ve nemi emiyor 
  • Gümüş iyon teknolojisi kötü kokuya neden olan bakteri oluşumunu %99,95 oranında azaltıyor

Stance Infiknit Teknolojisi

Hem günlük modellerde hem de performans çoraplarında kullanılan Infiknit teknolojisi ile çorapların dayanıklılığı ekstra artıyor. Marka, bu teknolojiyi kullandığı ürünlerle ilgili ömür boyu garanti sunuyor. Aşınma, yıpranma, delinme gibi durumların yaşanması halinde koşulsuz değişim sağlanıyor. 

%100 Orjinal Ürünler ve Güvenli Alışveriş

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır