Liforme AlignForMe Sistemi Nedir?

Yol gösterici bir harita veya kılavuz gibi iş gören AlignForMe, benzersiz bir tasarıma sahiptir. Bu benzersiz tasarımın odak noktasında ise akıllı işaretler yer almaktadır. Bahsettiğimiz yoga matı üzerindeki akıllı işaretler yoga duruşlarınızı oldukça doğal bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır.

Kısa süre içerisinde siz de bu işaretlere alışırsınız ve kendiliğinden dizlerinizi veya dirseklerinizi bu işaretlere koyduğunuzu kolayca fark edebilirsiniz. Bu sayede aklınız duruşun nasıl olması gerektiğinde kalmaz, iç dünyanıza daha huzurlu bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.

Liforme AlignForMe Sisteminin Avantajları

Liforme AlingForMe yoga matı veya yoga minderi, birinci sınıf bir yoga öğretmeniymiş gibi bir işleve sahiptir. Nefesinize odaklanmanızı ve duruşları düzgün bir şekilde yapmanızı sağlar. Dikkat dağıtıcı herhangi bir öge ya da baskı içermeyen bu yoga matlarının kullanımı son derece kolay ve eğlencelidir. Avantajlarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Klasik bir pilates matından farklı olarak, Liforme yoga matı daha istikrarlı ve hizalı duruşlar gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Olası yaralanmaların önüne geçer ve asla kaymaz.
  • Akıllı işaretler sayesinde duruş sırasında yaptığınız hataları kolayca fark edebilirsiniz.
  • Yanlış hizalanmanızın önüne geçer. Tıpkı bir yoga öğretmeni gibi, yanlışlarınızı kendi kendinize görmenizi sağlar.
  • Vücudumuzda daha önce görmediğimiz anormal durumları fark etmemize yardımcı olur. Piyasadaki diğer markaların pilates matı ürünlerinden farklı olarak, üzerindeki işaretlendirmeler sayesinde vücudumuzu bir nevi tekrardan tanımamıza yardımcı olmaktadır.
  • Yoga yaparken dağılmanızı engeller, konsantrasyonunuzu yükseltir. Kendinizi yalnız hissetmezsiniz.
  • Liforme AlignForMe Matındaki Bazı Noktalar

Liforme yoga minderi üzerinde dört ana nokta yer almaktadır ve bu noktaların anlamları şu şekildedir:

Reverse point:  Bu nokta sırtınızı, ayaklarınızı ve ellerinizi hizalamanıza yardımcı olur.  Kolay bir şekilde istenilen pozisyonu alabilirsiniz.

Central line: Düz duruşlarda vücudunuzu uygun bir şekilde hizalamanıza yardımcı olur.

End to end lines: Ellerinizi ve ayaklarınızı eşit uzunlukta hizalamanıza imkan verir.

The Lotus : Pilates minderi üzerindeki merkez noktasıdır. Matı simetrik bir şekilde kullanmanıza yardım eder. Bedeninizi stabil bir şekilde tutmanıza yardımcı olur.

 

 

%100 Orjinal Ürünler ve Güvenli Alışveriş

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır