Under Armour No-Slip Waistband: Kaymayan Teknoloji

Kaymayan Bel Bandı Nedir?

Spor yaparken kıyafetlerin üste tam oturması ve bedenle uyum içinde hareket etmesi performansı büyük ölçüde etkiler. Örneğin, bir tabata egzersizi uygularken seriler arası geçişte taytınızı yukarı çekip durarak vakit harcamak istemezsiniz. Ya da ısınmak için ip atlarken belinizden kayıp giderek konsantrasyonunuzu dağıtan bir taytla uğraşmayı da. Under Armour, geliştirdiği son teknoloji sayesinde bu tip sorunları ortadan kaldırıyor.

Taytlar, siz hareket ederken sabit kalıyor ve siz sadece hareketlerinize odaklanıyorsunuz. Hangi seviyede ya da hangi yoğunlukta hareket ettiğiniz önemli değil. No-Slip Waistband özelliğine sahip taytlar belinize rahatça oturuyor ve hiç kıpırdamadan performansınızı destekliyor.

UA No-Slip Waistband Nasıl Kaymıyor?

Ürünün süper ince kumaşının altına gizlenen çift taraflı silikon baskılar, bel bandına kaydırmaz özellik sağlıyor. Siz hareket ederken silikonun tutuş özelliği vücudunuzu sarıyor ve tayt üstünüzden kayıp gitmiyor. Yüksek bel bandı sayesinde ekstra destek ve örtüş özelliğine sahip taytlar kusursuz birer performans ürünü.

Çift katlı bel bandı esneklik ve konfora engel olmadan sportif aktivitelerinizi kusursuz hale getiriyor. Üzerinizde olduğunu unuttuğunuz tayta antrenman süresince elinizi sürmediğinizi fark edince doğru ürünü giydiğinizi anlıyorsunuz.

Under Armour, No-Slip Waistband teknolojisini birçok farklı renk ve uzunluktaki taytlarında kullanıyor. Bölünmeyen ve daha konforlu egzersizler için yapmanız gereken tek şey, aralarından beğendiğinizi seçmek…

%100 Orjinal Ürünler ve Güvenli Alışveriş

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır