sadsad x
asdasd

Kargo ve Teslimat

Değerli Müşterilerimiz,
 
COVID-19 Salgını sebebiyle kargo firmalarında aşırı yoğunluk yaşanmaktadır. Kargo şubeleri operasyonel kapasitelerine göre alım kotaları uygulamaktadırlar. Bu sebeple, siparişlerimizi şubeye aynı gün teslim etmeye devam etmemize rağmen sistem girişleri en erken ertesi gün yapılabilmektedir. 

Ülkemizde ve tüm Dünyada yaşanan pandemi sürecinde siparişlerinizde ve iade gönderimlerinizde gecikmeler yaşanabileceğini üzülerek bildirmek isteriz. Bu süreçte en yoğun şekilde çalışan Kargo emekçilerimize göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.
 
Stilefit EkibiKARGO VE TESLİMAT BİLGİLERİ


- Stoklarımızda bulunan ürünler hafta içi saat 15:00'ten önce sipariş verildiği takdirde aynı gün içinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmektedir. Saat 15.00'ten sonra verilen siparişler genelde bir sonraki gün işleme alınmaktadır.

- Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınarak kargoya teslim edilmektedir.

- Cuma günü vereceğiniz siparişler en erken Pazartesi günü teslim edilebilmektedir.


KARGO ŞARTLARI VE ÜCRETLERİ


- Stilefit.com'dan yapacağınız 200TL ve üzeri tüm yurtiçi alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişiniz 200TL'nin altındaysa 9.50tl kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenir.

- Yurtiçi gönderiler için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız ve paketleriniz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

- Yurt dışı gönderilerde ülke ve bölgeye göre çalıştığımız firmalar değişmektedir. UPS Kargo ve PTT Kargo çalıştığımız başlıca kargo firmalarıdır.

- Uluslararası gönderiler için kargo ücretlerini ve genel şartları destek@stilefit.com adresine e-posta atarak öğrenebilirsiniz.


KARGOM NEREDE?


- Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmaları ile ekspress olarak gönderilmektedir. Gönderilerin teslim süreleri adres bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. Yurtiçi gönderiler maksimum 3 iş günü içerisinde adrese teslim edilirken yurt dışı gönderiler için bu süre uzayabilmektedir.

- Size iletilen kargo takip numarası ile gönderinizin durumunu kolayca takip edeblirsiniz.

- Kargonuzun durumunu öğrenmek ve diğer tüm sorularınız için destek@stilefit.com adresine e-posta veya +90 553 831 0030 Nolu cep telefonuna Whatsapp mesajı gönderebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.