© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • SPOR AKTİVİTE
 • FİYAT ARALIĞI
 •  

  Kadınlar için giyimde önemli olan her zaman şık ve tarz olmaktır. Tabi bunların yanında kendini kıyafetlerin içinde rahat hissetmek de önemlidir. Hayat akışı içinde günün yoğunluğu kadınları klasik giyim anlayışından uzaklaştırıp konforun ön planda olduğu kıyafetlere yönlendirdi. Özellikle sporsever kadınlar için bayan eşofman altı artık yalnızca spor salonlarında giyilen bir kıyafet olmaktan çıktı. Spor yaparken kullanılan kıyafetlerin hareketleri kısıtlayıcı olmaması ve bu esnekliğin beraberinde rahatlığı da getiriyor olması spor tarzı giyinen kadınları çok daha sık görmemize sebep oluyor.

  Stilefit.com online alışveriş sitesinde kadınlar için özel olarak tasarlanmış dünyaca ünlü markaların kadın pantolon, eşofman altı, desenli pantolon ve bayan pantolon modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca online alışveriş sitesi bayan eşofman altı modellerinde renk konusunda da oldukça geniş bir portföye sahip.

  Hem spor yaparken hem de günlük hayatta kullanılabilecek birçok eşofman modeli var. Ancak önemli olan vücudunuz için en uygun eşofman altını ve rahatınızı engellemeyecek bayan pantolon modelini bulmak. Bu konuda Stilefit.com online alışveriş sitesi geniş bir portföye sahip olmakla beraber her zevke uygun modelleri de içinde barındırıyor. Beli lastikli pantolon, dar paça eşofman altı, spor eşofman altı, jogger pantolon, dar paça eşofman altı gibi birçok çeşidin bulunduğu site de aynı zamanda etnik tasarımlı eşofman altı ve pantolonlar da yer alıyor.

  Eşofman altı modellerinde özellikle dikkat edilmesi gereken nokta zamanla diz izi oluşmamasıdır. Stilefit.com online alışveriş sitesinde bulunan dünyaca ünlü markalardan Lorna Jane pantolon modelleri fitness derslerinin yanı sıra sosyal hayatta seyahatler ve hafta sonu etkinlikleri için doğru seçimdir. Özel olarak tasarlanmış performans kumaşı ile bu spor pantolon modelleri diz izi yapmamakla beraber aynı zamanda vücudu toparlayıcı bir etkiye de sahiptirler. Etnik bir havası bulunan yine özel olarak tasarlanmış Lorna Jane Karma Flared Pantolon modeli hem spor yapmayı seven hem de şıklığından ödün vermek istemeyen aktif kadınlar için ideal özelliklere sahiptir.

  Tarz olmayı seven ve sportif hayat tarzını günün her anına yansıtmak isteyen kadınların adresi Stilefit.com.

   
  Devamını Oku
  319.90 TL
  389.00 TL
  450.00 TL
  429.00 TL
  199.00 TL
  149.90 TL
  359.00 TL
  299.00 TL
  275.00 TL
  TÜKENDİ
  199.00 TL
  149.00 TL
  TÜKENDİ
  259.00 TL