sadsad x
asdasd

Sıkça Sorulan Sorular


STILEFIT.COM HAKKINDA


Stilefit.com, lüks aktif giyim markalarının satışını yapan sadece kadınlara özel bir online alışveriş sitesidir.

Stilefit.com' un misyonu, dünyada giderek yayılan aktif giyim trendinin Türkiye'deki öncüsü olmak ve kadınlara spor yapmaları için kaliteli ve şık bir neden sunmaktır. Satışa sunulan her bir marka, hem tasarım hem de performans öğeleri ile fark yaratmaktadır. Stilefit.com'da yer alan tüm markaların üretimlerinde markalara özgü patentli kumaşlar ve ileri teknolojiler kullanılırken tasarım süreçlerindeki ana ilham kaynağı kadının var olan güzelliğini ve potansiyelini ortaya çıkarmaktır.

Stilefit.com, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına alır. Sitemizde gördüğünüz SSL sertifika logosu, site içerisindeki tüm bilgilerinizin SSL teknolojisi ile korunduğunu gösterir.

Stilefit.com şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Kredi kartı bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilir, sistemimizde saklanmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde stilefit.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmaz. Tüm işlemlerin stilefit.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanır.

Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı markaların kendi sezon koleksiyonlarından seçilir ve tamamen orijinaldir. Stilefit olarak sizlere kaliteli hizmet sunmak en öncelikli hedefimiz olduğundan satışını yaptığımız tüm ürünlerin orijinalliğini garanti ederiz.


STILEFIT ÜYELİĞİ


Ana sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan “Üye Girişi” butonuna tıkladıktan sonra sayfada istenen bilgileri doldurarak üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik talebinizin onayını e-posta adresinize gelecek mail ile takip edebilirsiniz. Üyelik sayfasına bu adresten de ulaşabilirsiniz: //www.stilefit.com/login

Stilefit.com’da alışveriş yapmak için üye olmak zorunlu değildir. Sepetim sayfasındaki “Ödeme Yap” seçeneği ile ilerleyebilirsiniz. Bu aşamada siparişinizi doğru bir şekilde elinize ulaştırmamızı sağlayacak bilgileri girmeniz yeterlidir.

Hayır, stilefit.com’a üye olmak tamamen ücretsizdir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.