© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • FİYAT ARALIĞI
 • Crossfit, genel güç ve kondisyon programıdır. Fiziksel özelliklerinin gelişimine katkı sağladığı gibi aynı zamanda her spor gibi sağlıklı yaşamı da destekler. Crossfit sayesinde; dayanıklılık, güç, esneklik, denge, çeviklik, hız ve koordinasyon gibi özellikler gelişir. Crossfit vücut geliştirme sporu gibi algılansa da yapılan antrenmanlarla vücudun istenilen bölgesinin gelişmesini ve şekle girmesini de sağlar.


  Her spor alanının kendine özgü spor kıyafetleri ve aksesuarları vardır. Crossfit de bu sporlardan yalnızca biridir. Özellikle ağırlık üzerine çalışılan hareketlerde crossfit eldiveni hayati önem taşır. Gerçekleştireceğiniz antrenmana göre crossfit eldiven çeşidiniz de farklılık gösterir. Crossfit antrenmanı esnasında eldiven kullanmayı tercih ediyorsanız ince ve elinize uygun olan eldiveni tercih etmelisiniz. Ayrıca seçeceğiniz eldivenin el bileğinizi kavraması da önemlidir.


  Gün geçtikçe popülerliği artan crossfit antrenmanı, özellikle günlük hayatta atletik bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. Rutin hayatın akışı içinde yoğunluktan kendine ve bedenine iyi bakamadığını düşünenlerin de tercih ettiği crossfit bedeni güçlendirerek, hızla akıp giden hayatın hızına da yetişmenizi sağlar. Vücudun büyük bir bölümünü çalıştıran antrenmanlarla temelinde ağırlık kaldırılarak yapılır.


  Kadın sporseverlerin de oldukça ilgisini çeken crossfit son zamanların yeni gözde sporu oldu. Çevrenizde crossfit kıyafetleri giyen pek çok kadın görebilirsiniz. Jimnastik ve halterin birleşiminden oluşan crossfit her ne kadar ağır ve zor bir spor dalı gibi görünse de çok sayıda kadın sporsever crossfit yapmaya başladılar. Tek bir hareket ile vücudun bir bölgesinin çalıştırılabildiği spor dalı için özel spor kıyafetleri vardır.
   


  Crossfit Tshirt ve Sütyeni

   

  Crossfit antrenmanı yaparken vücudunuzu saran sporcu tshirtleri veya sporcu sütyeni tercih etmelisiniz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken bir husus var, tişörtlerin kol kısmının rahat olması ve antrenman yaparken sizi kısıtlamaması gerekir. Kolsuz sporcu atletlerini de tercih edebilir, hatta konforunuzu arttırmak ve farklı bir tarz oluşturmak için spor sütyeni çeşitleri ile birlikte giyebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların crossfit giyim tasarımlarını incelemek ve satın almak için Stilefit.com online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz.

   

   

  Crossfit Taytı

   

  Crossfit antrenmanı esnasında tayt kullanmanız hareket etmenizi kolaylaştıracaktır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus ise, taytınızın ya dizinizin üstünde ya da tam boy olması gerekir. Diz kapağınızın tam altına biten tayt modelleri hareket etmenizi kısıtlayabilir. Dünyaca ünlü spor markalarının birbirinden tarz spor tayt modellerini Stilefit.com online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Aradığınız crossfit bayan spor kıyafetlerinin ve aksesuarlarının hepsini Stilefit.com adresinde bulabilirsiniz.


  Spor salonlarında, dışarıda hatta evde dahi gerekli crossfit malzemeleri ile yapılabilen bu spor dalı için aradığınız her şeyi bayan spor modasını yönlendiren markaların önderliğinde Stilefit.com online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.


   
  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  99.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  285.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  725.00 TL
  825.00 TL
  615.00 TL
  449.00 TL
  345.00 TL
  449.00 TL
  449.90 TL
  319.90 TL
  259.90 TL