© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • FİYAT ARALIĞI
 • Fitness kelimesi her ne kadar vücut geliştirme gibi yorumlansa da aslında zinde kalmak ve vücudu fit tutmak için yapılır.

  Spor yaparken birçok kişinin görüşüne göre terleme amacıyla kalın giyinmenin doğru olduğu düşünülüyor. Ancak asıl önemli olan, tercih edilen kıyafetlerin terletmesi değil, hareket esnasında vücuttan teri uzaklaştırmasıdır ve her spor için aynı spor kıyafeti tercih edilmemelidir. Giyilen fitness kıyafetleri hava alma özelliğine sahip olmalıdır. Fitness, zumba ve gym yaparken spor kıyafetler ne dar olmalı ne de çok fazla bol! Çok dar kıyafetler kan akışını engellerken, aşırı bol olan kıyafetler ise hareket kısıtlamasına sebep olabilir. Özellikle fitness yapmayı tercih eden sporseverler için ağırlık kaldırmayı düşünüyorsa, mutlaka fitness eldiveni kullanmalıdır.
   

  Son zamanlarda özellikle kadınların tercih ettiği zumba fitness salonlarında çok popüler. Zumba yaparken giyilen spor kıyafetler ise diğer spor kıyafetlerinden biraz farklıdır. Zumba, dans fitness programı olup zinde kalmak ve zayıflamak için yapılan fitness programıdır. Zumba aşırı efor sarf ettiren bir fitness olduğu için tercih edilen spor kıyafetleri mutlaka hava alan kumaşlardan tasarlanmalıdır. Aşırı terlemeden dolayı vücuda yapışan kıyafetler hem spor performansını etkiler hem de sağlık açısından uygun değildir. Dans ederken rahat hareket edebilmeniz için zumba tayt, şort, spor sütyeni, spor atleti gibi kıyafetler tercih edilmelidir. Her ne kadar spor olarak düşünülse de işin içine dans girdiği zaman kadınların tarzından ödün vermek istememesi spor markalarını da çok daha renkli spor fitness kıyafetleri üretmeye itti. Stilefit.com alışveriş sitesinde uluslararası markaların spor kıyafetlerinin satışı yapılmaktadır. Özellikle dünya spor giyimini yönlendiren Lorna Jane, Koral, Lole Women, Alala, Under Armour Women, Props Athletic gibi markaların fitness ve zumba kıyafetleri bulunmaktadır.

  Stilefit.com online alışveriş sitesinde zevkinize uygun fitness kıyafetlerini bulabileceğiniz gibi özellikle fitness eldiveni, fitness gym için ihtiyacınız olan tüm ürünleri online satın alabilirsiniz.

   

  Fitness Zumba Faydaları

   
  • Kilo vermeyi sağlar
  • Vücudu sıkılaştırır ve formda tutar
  • Vücut koordinasyonunu iyileştirir
  • Grup halinde yapılan fitness zumba, stres atmanıza yardımcı olurken aynı zamanda da kendinizi iyi hissetmenize yol açar

   
  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  245.00 TL
  99.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  135.00 TL
  285.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  349.00 TL
  399.90 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  725.00 TL
  315.00 TL
  825.00 TL
  615.00 TL