© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • FİYAT ARALIĞI
 • Her yaştan insanın rahatça ve en sık yaptığı spor dalı koşudur. Outdoor sporların en popüleri olan koşu her ne kadar spor salonlarına taşınmaya başlasa da hava koşullarının etkilemediği pek çok sporsever koşu sporunu hala dışarıda yapmakta.

  Koşu yapmak her ne kadar her koşulda mümkün gibi görünse de koşu kıyafetleri olmadan yapılan spor yanlış sonuçlara neden olabilir. Hem beden sağlığınızı korumak hem de keyfinizi bozmamak adına uygun koşuya özel tasarlanmış kıyafetler ile spor yapmalısınız.

   

  Koşu Kıyafetleri


  Koşu Şortu: Hava koşullarına göre tercih edilebilecek koşu şortu spor sever kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez parçasıdır. Özellikle Stilefit.com online alışveriş sitesinde bulunan koşu şort modelleri, tayt rahatlığını sağlayıp keyifle koşunuzu tamamlamanızı sağlayacaktır.


  Koşu Taytı: Son zamanların en uzun ve en vazgeçilmez modası taytlar. Hem erkek hem de kadınlar için birçok modelinin olduğu koşu taytı çok fazla çeşitlilik gösteriyor. Desenli, transparan, kısa, uzun modellerinin yanında ayrıca hava alan modelleri de bulunan koşu taytları çok fazla tercih edilmekle beraber hava koşullarına uygun üretimi ile de çok fazla tercih ediliyor.


  Koşu İç Çamaşırı: Koşu esnasında vücut yapınıza uygun iç çamaşırı giymeniz çok önemlidir. Kas hareketlerini kontrol ederek deriden sonra ikinci bir katman görevi görürler.


  Koşu Sutyeni: Kadınların tarz olmak adına vazgeçmediği popüler spor kıyafetidir. Özellikle spor salonlarında sıkça tercih edilen sporcu sutyeni, son zamanlarda outdoor koşu sporunda da tercih edilmeye başlandı. Özellikle bedeni sıkı kavrayışı sayesinde koşu sporu için çok uygun olmakla beraber, vücuda göre ayarlanabilir özellikte olması her beden için uygun hale getiriyor. Yüksek performans gerektiren her spor için uygun olan koşu sutyenleri şort ve tayt modelleri ile şık kombinler oluşturuyor.


  Koşu Atleti: Koşu atletleri bedenin nefes alınabilirliğini arttırarak, vücudun terini çeker ve sağlık koşulları açısından uygun şartları sağlar. Desenli ve düz modelleri olduğu gibi, özel file kumaşlardan tasarlanmış modelleri de nefes alabilirliği arttırıyor. Ayrıca içine uyumlu bir spor sutyeni de giyerek hem şık hem de farklı olabilirsiniz.


  Koşu Tişörtü: Koşu yaparken en önemli konulardan bir tanesi de hava koşullarına, yapacağınız koşu süresine bağlı olarak değişkenlik gösterebilecek tshirt modelleridir. Tercih edeceğiniz koşu tişörtü modellerinde mutlaka nefes alma özelliği olmasına dikkat etmelisiniz. Koşu esnasında cildinizin kuru kalması çok önemlidir.


  Koşu Ceketi: Hava koşulları spor yapmaya engel değildir. Hem serin hem de yağmurlu havalarda dahi spor yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmış rüzgâr kesici ceketler ile performansınızdan ödün vermeden spor yapabilirsiniz.


  Koşu Ayakkabısı: Özellikle spor için üretilmiş her spor ayakkabının özellikleri ve ağırlık merkezleri farklıdır. Basketbol için kullandığınız ayakkabı ile koşu yapamaz, istediğiniz rahatlığı sağlayamazsınız. Koşu temponuza göre koşu ayakkabınızı tercih etmeli, esnek ve ayak tabanınızı saracak koşu-yürüyüş ayakkabılarını tercih etmelisiniz. Bayan koşu ayakkabısı modelleri ile erkek koşu ayakkabıları modellerinin farklı olmasının sebebi koşu esnasında hız, ağırlık gibi faktörlerin farklılık göstermesidir.


  Koşu Çorabı: Tercih edeceğiniz koşu çorabının ayağınızdan kaymaması ve pamuklu özelliklerde olması önemlidir. Soket çoraplar yerine uzun koşu çorapları tercih edilebilir.


  Spor yapmak bir hayat tarzı, spor giyinmek ise bir stildir. Siz her ikisini de aynı potada eritmek ve spor yaparken şık olmak istiyorsanız dünyaca ünlü spor markalarının yer aldığı Stilefit.com online alışveriş sitesine mutlaka göz atmalısınız. Koşu giyim ürünleri ve aksesuarlarını bulabileceğiniz Stilefit.com üzerinden beğendiğiniz ürünleri satın alabilir, kapıda ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  825.00 TL
  615.00 TL
  449.00 TL
  345.00 TL
  449.00 TL
  649.90 TL
  449.90 TL
  259.90 TL
  295.00 TL
  450.00 TL
  420.00 TL