© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • Herkes bu hızlı hayatın içinde bir şeylere yetişmeye çalışıyor. İş stresi, iletişim çılgınlığı ve sorumluluklar derken kendinizi unutuyor ve günün sonunda gergin, ağrılı bir vücut ve karışık bir zihinle baş başa kalıyorsun. Rahatlamaya, kendinizi dinlemeye, gevşemeye, huzura ve sakinliğe herkesin ihtiyacı var. Bu ihtiyacı gidermek için yoga yapmaya ne dersin?

   

  Yoga yaparak aklınızı, bedeninizi ve ruhunuzu arındırabilirsiniz!
   

  Yoga, binlerce yıllık geçmişe sahip, dünyaca ünlü bir felsefe ve yaşam bilimidir. İlk olarak Hindistan’da ortaya çıkmış ve gözle görülür faydalarıyla tüm dünyaya hızla yayılmıştır. Yoga kelimesi Sanskritçede “birleştirme" veya "bütünleşme” anlamına gelir. Bu felsefeyi uygulayan kişiye ise “Yogi” adı verilir. Yoga; bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu eğitmemize, huzurlu hissetmemize ve kendimizi tanımamıza yarayan dünyadaki en eski kişisel gelişim tekniğidir. Yoga sayesinde omurgalar rahatlar, beden gevşer ve zamanla vücut için ideal olan duruşa erişilir.

   

  Yogaya Başlamak İçin Temel Kıyafetler Ve Malzemeler

   

  Stilefit.com online alışveriş sitesinde dünyaca ünlü markaların yogaya yönelik özel olarak tasarladığı kıyafet ve aksesuarları bulabilirsiniz. Yoga kıyafetleri diğer spor kıyafetlerinden ayrı olup tasarımı yoga hareketlerine göredir. Öncelikle yoga malzemeleri arasında en önemli ihtiyaçlardan biri yoga matıdır. Yoga matı, yoga yapmak için kesinlikle gerekli olup kalitesi ve kalınlığı da çok önemlidir. Yoga yaparken kendinizi rahat hissedebilmeniz için sizi sıkmayan ve içinde rahat hareket edebileceğiniz yumuşak ve esnek iç çamaşırları ve kıyafetler kullanmalısın. Her bedene göre özel olarak hazırlanmış yoga kıyafetleri yine dünyaca ünlü markaların tasarımlarıyla Stilefit.com online alışveriş sitesinde! Özellikle Lole Women spor markasının yoga taytı, dizlerinizi hiç zorlamadan ve rahatlıkla hareket edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Manduka spor markasına ait brick de denen hafif yoga blokları geri dönüşüme uygun olan malzemelerden üretilmiştir ve büyük bir bölümü köpükten oluşmaktadır. Hafifliği sayesinde sunduğu rahatlıkla her yoga sınıfı için uygundur.

  Yoga bir esneme felsefesidir, zihnin esnemesi kadar bedenin de esnemesi çok önemlidir, bu sebeple esnemenize engel olacak, kas hareketlerini kısıtlayacak kıyafetlerden uzak durmalısınız. Yoga yapmayı sevenler için özel olarak tasarlanmış yoga kemerleri bu esnemeler anında vücudun dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Stilefit.com online alışveriş sitesinde ihtiyacınız olan yoga kemerini satın alabileceğiniz gibi, yoga için gerekli olan her türlü kıyafeti ve aksesuarı da bulabilirsiniz. Eğer matınıza direkt temas etmek istemiyorsanız, alerjiniz varsa ya da hijyenik bulmuyorsanız yoga mat havlusu tercih edebilir, bir çok alternatifi Stilefit.com online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz. Matınızı kolay taşımak için yoga mat askısı veya mat çantası alternatiflerine de mutlaka göz atmalısınız.


   

  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  245.00 TL
  99.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  135.00 TL
  285.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  725.00 TL
  315.00 TL
  825.00 TL
  615.00 TL
  449.00 TL
  449.00 TL