Diese Seite unterstützt deinen Browser nur begrenzt. Wir empfehlen dir, zu Edge, Chrome, Safari oder Firefox zu wechseln.

Sepet 0

Keine weiteren Produkte zum Kauf verfügbar

Produkte
Ist dies ein Geschenk?
Herzlichen Glückwunsch! Deine Bestellung ist für den kostenlosen Versand qualifiziert. 1,000.00 TL daha harcayın ve ücretsiz gönderi kazanın!
Kombinieren mit
Zwischensumme Kostenlos
Versand, Mehrwertsteuer und Rabattcodes werden an der Kasse berechnet

LIVE ACTIVE IN STYLE

Biz Kimiz?

Merhaba,

Stilefit markası 2015 yılının Kasım ayında yolculuğuna başladı. Uzun yıllar kurumsal şirketlerde çalışan Burcu ve Müge markanın ilk oluşumunda birlikte yola çıktılar. Erkek odaklı spor giyim pazarında kadın ihtiyaçlarını ve zevklerini önceliklendiren bir marka yaratma amacıyla Stilefit doğdu. Kadınların daha çok spor yapmaya başlaması, sağlıklı yaşam trendleri ve Activewear koleksiyonlarının moda dünyasını domine etmeye başlaması bu markanın oluşmasında etkili oldular.

Stil Sahibi Kadınları Dünya Markalarıyla Buluşturan Adres Stilefit.com

Spor Modasını Yeniden Yaratan Markalar Stilefit'te!

Manduka, Koral, Lorna Jane, P.E Nation gibi ünlü markaları Türkiye'ye ilk kez ithal ettik. adidas, Under Armour ve New Balance gibi popüler spor markalarının da yetkili perakende satış noktası olduk. Tüm ürünlerimiz belli kalite kriterleri gözetilerek seçilmektedir. %100 Orijinal ürünleri, güvenilir bir online mağaza deneyimi ve butik hizmet politikamızla müşterilerimize ulaştırıyoruz.