This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Sepet 0

No more products available for purchase

Products
Is this a gift?
Congratulations! Your order qualifies for free shipping 1,000.00 TL daha harcayın ve ücretsiz gönderi kazanın!
Pair with
Subtotal Free
Shipping, taxes, and discount codes are calculated at checkout

Gizlilik İlkeleri

Bu beyan stilefit.com (Burcu Aydın / BRC Elektronik Tic. Proje, Tasarım, Danışmanlık)’ın gizlilik politikasını içerir. Stilefit.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Stilefit.com, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla üyelik aşamasında ve daha sonrasında bazı kişisel bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, fatura ve teslimat adresiniz ve doğum tarihiniz vb.) talep etmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Stilefit’te toplanan bu veriler; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişlerinizle ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde; sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatiksel veriler stilefit.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. Stilefit, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda ve satın alma formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanacaktır.

Stilefit.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-mailler ile ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün ve ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Stilefit’ten gönderilen e-maillerin alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Stilefit.com’u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik şartlarına bağlı kalınarak, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve stilefit.com’u geliştirmektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde stilefit.com veya ona hizmet eden şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin stilefit.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ödeme sayfasında toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128Mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Stilefit.com üyelik iptal işleminizi destek@stilefit.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

Burcu Aydın - BRC Elek. Tic. Proje, Danışmanlık
Mersis No: 2137960028800017
Adres: Damlar Mah. Azak Sokak No:18 Başiskele Kocaeli
Telefon: +90 216 356 35 25
Whatsapp: +90 553 831 00 30
Müşteri Hizmetleri: destek@stilefit.com