This site has limited support for your browser. We recommend switching to Edge, Chrome, Safari, or Firefox.

Sepet 0

No more products available for purchase

Products
Is this a gift?
Congratulations! Your order qualifies for free shipping 1,000.00 TL daha harcayın ve ücretsiz gönderi kazanın!
Pair with
Subtotal Free
Shipping, taxes, and discount codes are calculated at checkout

Kullanım Koşulları

Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin stilefit.com (www.stilefit.com) kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Stilefit.com sitesini kullanmayınız. Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Burcu Aydın / BRC Elek. Tic. Proje, Tasarım, Danışmanlık sorumlu değildir. Burcu Aydın / BRC Elek. Tic. Proje, Tasarım, Danışmanlık, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Stilefit işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Stilefit, kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. Bu koşullar, link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Stilefit’in, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Stilefit’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Bu internet sitesi Stilefit’in Kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Stilefit, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Stilefit, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, markalar, www.stilefit.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Stilefit’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. Stilefit.com’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı Stilefit’e aittir, istenildiği takdirde Stilefit tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir. İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve Stilefit tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Stilefit hesabının gerek Stilefit’i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Stilefit’in ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Stilefit, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Stilefit’in bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.