© 2017 Stilefit Tüm hakları saklıdır.
 • KATEGORİ
 • MARKA
 • BEDEN
 • RENK
 • FİYAT ARALIĞI
 • Son zamanların modası ve sağlıklı beslenmenin da anahtarı spor aktiviteleri hayatınıza dahil etmektir. Hem spor salonlarında hem de outdoor sporlarla vücudunuzu zinde tutabilir, istediğiniz ideal kiloya kavuşabilirsiniz. Yapmak istediğiniz spora göre kıyafetler çeşitli olmakla beraber, her spor için aynı spor giyim ürünlerini tercih etmemelisiniz. Hâl böyle olunca hem tarzınıza uygun hem de yapacağınız spora uygun alternatif kıyafetlere sahip olmanız gereklidir. Bu anlamda özel tasarımları olan dünyaca ünlü markaların spor giyim trendlerine Stilefit.com online alışveriş sitesinden ulaşabilir, tek tıkla satın alabilirsiniz.
   

  Fitness, pilates, jimnastik ve yoga gibi egzersizleri yapmak için performansınızı olumsuz etkilemeyecek uygun kıyafetler tercih etmelisiniz. Bu tercihleri yaparken stilinizden ödün vermek istemiyorsanız fiziğinize uygun antrenman kıyafetlerine sahip olmalısınız.


  Farklı spor aktiviteleri yaparken yine farklı kıyafetler tercih etmelisiniz. Çünkü pilates ve yoga gibi hareket anlamında düşük etkiye sahip olan sporları yaparken giydiğiniz spor taytınız squash yaparken uygun olmayabilir ve bu durum performansınızı düşüreceği gibi hareket özgürlüğünüzü de kısıtlar.


  Tüm bu farklı spor kıyafetlerinin asıl sebebi her spor antrenmanı için ayrı materyallerden yapılan kıyafetlerin etkilerinin de farklı olmasıdır. Örnek vermek gerekirse yüksek etkiye sahip bir spor egzersizi yaparken, örneğin koşu gibi, giyeceğiniz %100 pamuklu herhangi bir spor kıyafeti hareket alanınızı kısıtlayacağı gibi antrenman sırasında terinizi de vücudunuzdan çekmeyecektir.


  Ayrıca dışarıda yapabileceğiniz spor hareketlerini, fitness salonlarında yapmayı tercih ediyorsanız kıyafet alternatiflerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Sıcaklığın ve hava koşullarının farklı olacağı düşünülürse kullanılan spor giyim eşyalarının da farklılık göstermesi gerekecektir.


  Sağlıklı kilo vermek, sağlıklı beslenmek, düzenli spor yapmak ve doğru fitness antrenman programı ile mümkündür. Vücudunuzda basen eritme, kalça eritme, göbek eritme gibi istediğiniz bölgeye yönelik fitness hareketleri ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.


  Yaptığınız ya da yapmayı düşündüğünüz tüm spor dalları için istediğiniz bayan spor giyim ürünlerini Stilefit.com online alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca iki şey var: Kendinize uygun spor türlerinden birini seçmek ve Stilefit.com online alışveriş sitesinden vücudunuza uygun spor kıyafetlerini satın almak.

   

  Devamını Oku
  195.00 TL
  285.00 TL
  245.00 TL
  99.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  245.00 TL
  299.00 TL
  135.00 TL
  285.00 TL
  299.00 TL
  195.00 TL
  349.00 TL
  399.90 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  109.00 TL
  725.00 TL
  315.00 TL
  825.00 TL
  615.00 TL