İade ve Değişim Koşulları

15 GÜN İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI

Değerli Müşterilerimiz, size iyi ve hızlı hizmet vermekle mükellefiz; ancak sizlerin de bilinçli alışveriş yapmakla yükümlü olduğunuza inanıyoruz. Aşağıda detaylarını bulacağınız iade koşullarını dikkatle okumanızı ve eğer bu koşullar sizin için uygunsa Stilefit.com'dan alışveriş yapmanızı rica ederiz. İade koşullarını bilmek tüketici olarak sizlerin sorumluluğudur. Süresi geçen ve koşulları karşılamayan iadelerin kabul edilmeyeceğini önemle belirtmek isteriz.

 

 • Satın aldığınız tüm ürünleri ("İade edilemez" olarak belirtilen ürünler hariç) teslimatı takip eden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz veya değişim yapma talebinde bulunabilirsiniz. İade edeceğiniz veya değişim yapacağınız ürünü/leri kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, orijinal marka etiketleri, ambalajları ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte teslim aldığınız şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Kullanılmış veya kullanım sebebiyle zarar görmüş ürünler kabul edilmeyecek ve size geri gönderilecektir.
 • İade etmek/Değişim yapmak istediğiniz ürünleri, o ürünün orijinalliğini gösteren marka etiketleri ve marka ambalajı ile birlikte göndermenizi rica ederiz. Aksi takdirde ürün yeniden satışa sunulamayacağından iadesi kabul edilmeyecektir.
 • İadelerinizi Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı fiyatlardan yaralanarak gönderebilirsiniz. 499TL ve üzeri siparişler için Ücretsiz Kargo imkanı sunuyoruz. Yurtiçi Kargo haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır. 499TL ve altı siparişlerin iade işlemlerinde 18.99TL kargo ücreti yansıtılacaktır.
 • Resmi gazetede yayınlanan KDV genel tebliği uyarınca fatura olmadan iade ve değiştirme yapılmamaktadır.


İADE Mİ YAPMAK İSTİYORSUNUZ?

 • Bize email ya da telefonlarımız aracılığıyla ulaşmanızı ve iade talebinizi iletmenizi rica ederiz. 
 • İade yapmak istediğiniz ürünü/leri, kullanılmamış ve orijinal marka ambalajı hasar görmemiş şekilde hazırlamanızı önemle hatırlatırız. Kolay takip edebilmek ve iade sürecini sorunsuz bir şekilde yürütüp size hızlı geri dönüş yapabilmek adına paketinizi fatura nüshası ile birlikte göndermeniz gerekir. 
 • İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
 • Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini 444 99 99 Nolu telefonlarından arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kargo yetkilisi size Firma Cari kodumuzu ve de iadenin yapılacağı adres bilgimizi soracaktır.
 • Yoga Matı hijyenik ürün kapsamında olduğundan ön onaya tabidir. İade edilmeden önce Whatsapp ya da e-posta ile ürün fotoğrafları talep edilecektir. Ön onay alınmadan gönderilen yoga matı iadelerinde iade koşulları karşılanmazsa kargo bedelleri müşterilerimiz tarafından ödenecek şekilde geri gönderim yapılabilir.


DEĞİŞİM Mİ YAPMAK İSTİYORSUNUZ? 

 • Stilefit.com'da değişim yapmak çok kolay! Siparişinizi teslim aldıktan sonra beden uymazsa ya da aklınız aynı fiyat tutarında başka bir üründe kaldıysa takip eden 15 gün içerisinde değişim taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Tek şartımız, değişime tabi ürünü/leri kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, orijinal marka etiketleri ve varsa tüm aksesuarları ile birlikte bize göndermeniz olacaktır.
 • Değişim işlemlerinizin başlatılabilmesi için destek@stilefit.com adresine e-posta ile beden ya da değişim yapılacak ürün ile ilgili ön bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Değişim talebinizle ilgili Stilefit Müşteri Hizmetleri'ne bilgi verdikten sonra ürünü/ürünleri, faturanızın çift nüshası ile birlikte kullanılmamış ve orijinal marka ambalajı hasar görmemiş şekilde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. Faturanızın arkasında yer alan forma "Değişim Talebi" olduğunu yazılı olarak belirtip değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk ya da modeli istediğinizi yazmanızı rica ederiz.İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI NELERDİR? 

 • Giyim alışverişlerinde kullanılmış, kullanım sebebiyle zarara uğramış, yıkanmış ya da tadilat yapılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Tüm iadelerin markalara ait orijinal etiketleri, ambalaj ve varsa aksesuarları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
 • Ayakkabı iadelerinde markanın orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış veya koli bandı ile bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu şekilde gelen ürünler teslim alındığı haliyle karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
 • Hijyenik nedenlerden dolayı çorap gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
 • Yoga matı ve yoga aksesuarları için yapılan iade taleplerinin olumlu değerlendirilebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve teslimat sonrası zarara uğramamış olmaları gerekmektedir. Tüm iadeler, markalara ait orijinal etiketleri ve ambalajları ile birlikte gönderilmelidir. Yanlış kullanım ve saklama koşulları sebebiyle kırışmış/kırılmış, aşırı su ya da farklı sıvı kullanımına maruz kalmış, hatalı şekilde temizlenmiş (ağır kimyasallar ile ya da çamaşır makinasında), yoga ve benzeri fitness aktiviteleri dışındaki alanlarda kullanılmış, kullanıma dayalı renk farklılıkları ve solmaları oluşmuş, dış etmenler/faktörler sebebiyle delinmiş ya da yırtılmış yoga matlarının iadesi kabul edilmemektedir.
 • Stilefit.com, farklı bir mağazadan veya perakendeciden alınmış hiçbir ürünün iadesini kabul etmez ve yukarıdaki şartlara uymayan bir iade talebini kabul etmeme hakkını saklı tutar. Eğer iade talebiniz kabul edilmezse, paketiniz size geri gönderilecektir ve herhangi bir iade yapılmayacaktır.
 • Ürün görsellerindeki renklerin ürünü birebir yansıtması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak, her bilgisayar, tablet veya telefon ekranı farklı çözünürlüklere ve renk kompozisyonuna sahiptirler. Bu nedenle, Stilefit.com'da sergilenen ürün görselleri ile ürünün kendisi arasında ton farklılıkları olabilir.


İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?

 • Kargo ile ulaşan ürünün/lerin iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade talebinizin durumu ile ilgili bir e-posta alacaksınız. Onaylanan iadelerin ürün bedelleri orijinal ödeme metodunuza göre 2 iş günü içerisinde iade edilir. Ödemenizi taksitli yaptıysanız geri ödemeniz de yine taksit tutarınız ile eş oranda yapılacaktır. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Ödeme şekli 'Havale/EFT' ise para iadesi bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza geri ödenir.
 • İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo bedeli size ait olacak şekilde geri gönderilir.

 

Siparişinizle ilgili tüm sorularınız için destek@stilefit.com email adresimize mail göndererek, +90 553 8310030 Nolu telefonumuzdan arayarak ya da WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

Pazartesi - Cuma 10.00-18.00 ve Cumartesi 10.00-13.00

%100 Orjinal Ürünler ve Güvenli Alışveriş

Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır